Laktator InnoGIO GIOmum Line Handy GIO-356
Zdjęcia 9 |
InnoGIO GIOmum Line Handy GIO-356 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup InnoGIO GIOmum Line Handy GIO-356
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Innogio Giomum Line Handy- Electric 2 Units Breast Pump Przezroczysty GIO- | 483 zł |
Laktator INNOGIO GIOmum GIO-356 225749 | 500 zł |
Innogio GIO-356 | 529 zł |
InnoGio Laktator elektryczny podwójny muszlowy GIOmum Line | 460 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości laktatora InnoGIO GIOmum Line Handy GIO-356:
- Wskaźnik naładowania akumulatora
- Automatyczne wyłączenie po 20 minutach pracy
PolecamyPorównaj w tabeli →