Smartfon Infinix Note 30 VIP 256 GB / 12 GB
Wideo 8Zdjęcia 12 | Wkrótce w sprzedaży 1 899 zł Charakterystyka wyświetlacza: wyświetlacz ("): 6.67; rozdzielczość ekranu: 2400x1080 (20:9); Stosunek wyświetlacza do obudowy (%): 85; ОС: Android 13; Model procesora: Dimensity 8050; Procesor (GHz): 3; GPU: ARM Mali-G77 MC9; Pamięć RAM (GB): 12; Pamięć (GB): 256; Slot na karty pamięci: microSD dodaj do listymoje listy |
Infinix Note 30 VIP 256 GB / 12 GB
2023 rokNote120 HzNFCfast chargesuperszybkie ładowanieładowanie bezprzewodowebypass chargestereoWi-Fi 6
Wyświetlacz:6.67 ", 2400x1080 (20:9), 395 ppi, 120 Hz
Pamięć:256 GB, + karta pamięci, RAM 12 GB
Procesor:Dimensity 8050
Aparat:3 moduły, 108 MP, makro
Wideo:4K
Akumulator:5000 mAh
Waga:190 g
Dlaczego smartfony działają coraz wolniej i jaka ilość pamięci RAM jest obecnie uważana za optymalną?Zastanawiamy nad przyczynami spowolnienia działania i optymalną ilością pamięci RAM we współczesnych smartfonach
Jak prawidłowo naładować smartfon, aby bateria działała dłużej?Proste zasady pomagające wydłużyć żywotność baterii w smartfonie
Wszystkie dane techniczne
Seria Infinix Note (średnie+)Porównaj w tabeli →
od 648 zł
6.78 ", 396 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, bypass charge, 5000 mAh, 219 g
od 835 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, nagrywanie 4K, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP53, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 5000 mAh, 203 g
od 1 496 zł
zakrzywiony ekran, 6.78 ", 393 ppi, 120 Hz, Android 14, 256 GB, RAM 12 GB, Helio G99 Ultimate, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, stabilizacja, Wi-Fi 5, brak karty microSD, NFC, stereo, Hi-Res, ochrona IP54, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 5000 mAh, 190 g
od 583 zł
6.7 ", 393 ppi, 60 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 8 GB, Helio G99, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 195 g
od 899 zł
5G, 6.7 ", 393 ppi, 60 Hz, Android 12.0, 64 GB, RAM 6 GB, Helio G88, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, stereo, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 186 g
od 649 zł
6.78 ", 396 ppi, 120 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 8 GB, Helio G99, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, bypass charge, 5000 mAh, 219 g
od 1 196 zł
6.78 ", 393 ppi, 120 Hz, Android 14, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99 Ultimate, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, Wi-Fi 5, brak karty microSD, NFC, stereo, Hi-Res, ochrona IP54, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 5000 mAh, 190 g
od 949 zł
5G, 6.78 ", 396 ppi, 120 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 4 GB, Dimensity 6080, aparat: 2 moduły, 108 Mpx, nagrywanie 4K, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, bypass charge, 5000 mAh, 205 g
od 1 100 zł
5G, 6.7 ", 393 ppi, 60 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 8 GB, Dimensity 810, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, Wi-Fi 5, stereo, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 188 g
od 999 zł
6.7 ", 393 ppi, 60 Hz, Android 12.0, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 192 g
Wideo recenzje
INFINIX Note 30 VIP - Są BAJERY, ale czy ma PODSTAWY? - RECENZJA - TEST i Opinie - Mobileo [PL]
6 września 202320 179 przegląd
Infinix NOTE 30 VIP recenzja | Czy Ty jesteś VIP?
28 lipca 202321 568 przegląd
Smartfon Infinix Note 30 VIP – dane techniczne – RTV EURO AGD
18 września 202328 759 przegląd
Infinix Note 30 VIP Unboxing
11 czerwca 2023914 679 przegląd
Infinix Note 30 VIP 100 Days Later - Not For Long-Term Use?
3 października 202323 106 przegląd
infinix note 30 vip 5g unboxing + aesthetic android setup + camera test | pinterest
25 czerwca 2023155 686 przegląd
INFINIX Note 30 VIP -- Overkill budget smartphone?!
24 czerwca 202375 173 przegląd
Infinix Note 30 VIP Unboxing and Review
12 czerwca 2023229 092 przegląd
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 4 098 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 14, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Exynos 2400, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4900 mAh, 196 g, brak ładowarki
od 3 519 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Hz, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 3, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 50 Mpx, + 50 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4610 mAh, 188 g
od 2 182 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Hi-Res, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 3900 mAh, 167 g, brak ładowarki
od 3 199 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Hi-Res, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4700 mAh, 195 g, brak ładowarki
od 429 zł
6.5 ", 270 ppi, 60 Hz, Android 13.0 Go Edition, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, Unisoc Tiger T606, aparat: 13 Mpx, Wi-Fi 5, ochrona IP52, ładowanie: 5000 mAh, 180 g
od 1 580 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, Android 14, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Exynos 1480, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 213 g, brak ładowarki
od 899 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99-Ultra, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 179 g
od 778 zł
6.78 ", 396 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh
od 1 624 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.1 ", 431 ppi, 90 Hz, Android 13, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Tensor G2, aparat: 2 moduły, 64 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4385 mAh, 193 g, brak ładowarki
od 1 335 zł
5G, zakrzywiony ekran, 6.55 ", 402 ppi, 144 Hz, LTPO, Android 13, czysty Android, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Dimensity 7030, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 170 g
od 2 676 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.67 ", 446 ppi, 144 Hz, LTPO, Android 13, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Dimensity 9200+, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 50 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 200 g
od 4 018 zł
flagowiec, 5G, zakrzywiony ekran, 6.82 ", 510 ppi, 120 Hz, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 3, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 64 Mpx, + 48 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP65, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 5400 mAh, 220 g