Suszarka Indesit YT M11 82K RX (F154345)
Zdjęcia 5 |
Indesit YT M11 82K RX 2020 rokkondensacyjne z pompą ciepła |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Indesit 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Indesit.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Indesit YT M11 82K RX
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Indesit YT M11 82K RX IT Wolnostojący ładunek na biały 8 kg A - suszarka W | 2 636 zł |
Suszarka do bielizny INDESIT YT M11 82K RX EU | 2 172 zł |
Suszarka Indesit Yt M11 82K Rx Eu | 2 509 zł |
Suszarka do bielizny INDESIT YT M11 82K RX EU - DARMOWY PACZKOMAT OD 799zł | 1 959 zł |
Suszarka do bielizny INDESIT YT M11 82K RX EU | 2 077 zł |
Indesit YT M11 82K RX | 2 509 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →