Wzmacniacz słuchawkowy iFi GO Blu
Wideo 20Zdjęcia 9 |
iFi GO Blu |
|
Obsługuje kodeki SBC, aptX, aptX HD, aptX Adaptive, LHDC/HWA. 2 cyfrowe filtry audio, które można wyłączyć. Funkcje XBass i XSpace.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog iFi 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele iFi.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup iFi GO Blu
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Wzmacniacz słuchawkowy IFI AUDIO Go Blu | 899 zł |
Wzmacniacz słuchawkowy IFI AUDIO Go Blu GOBLUE | 899 zł |
IFI AUDIO GO blu DAC, Kolor: Czarny | 949 zł |
iFi Audio GO Blu wzmacniacz słuchawkowy Bluetooth z DAC, aptX HD +9 sklepó | 899 zł |
iFi Go Blu | 899 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →