Krótkofalówka Icom IC-M25
Zdjęcia 7 |
Icom IC-M25 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Icom 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Icom.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Icom IC-M25
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ICOM IC-M25 Euro radiotelefon ręczny IC-M25EURO#25 | 850 zł |
Icom Ic-m25 Euro Portable Vhf Radio Posrebrzany 5550025 | 964 zł |
Icom IC-M25 Euro Marine VHF niebieski IC-M25 21 | 855 zł |
Icom M25 Vhf Walkie-talkie Posrebrzany SEICM25BL | 1 055 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →