Dysk twardy IBM Express 2.5" 90Y8953 500 GB
IBM 90Y8953 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog IBM 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele IBM.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje IBM Express 2.5" 90Y8953
Ceny na IBM Express 2.5" 90Y8953 |
---|---|---|---|---|
IBM Express 2.5" 49Y6169 146 GB | od 1 181 zł | 1 oferta | ||
IBM Express 2.5" 00NA606 300 GB 00NA606 | od 420 zł | 2 oferty | ||
IBM Express 2.5" 49Y2078 600 GB 49Y2078 | od 1 200 zł | 2 oferty | ||
IBM Express 2.5" 49Y6177 600 GB 49Y6177 | od 694 zł | 3 oferty | ||
IBM Express 2.5" 00NA616 900 GB | od 1 680 zł | 1 oferta | ||
IBM Express 2.5" 00AJ146 1.2 TB | od 1 508 zł | 1 oferta |