Czajnik elektryczny Husla 73928 oliwkowy
Zdjęcia 4 |
Husla 73928 2022 rokzdejmowana pokrywa biały oliwkowy |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Husla 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Husla.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Husla 73928 oliwkowy
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
CZAJNIK ELEKTRYCZNY HUSLA 1,7L SCANDIC 73928 | 219 zł |
Czajnik Husla 73928 Oliwkowy | 219 zł |
Czajnik elektryczny 1,7 L oliwkowy Husla Scandic 73928 | 242 zł |
Czajnik Elektryczny Husla 1,7L Scandic 73928 | 232 zł |
Czajnik Elektryczny Husla 1,7l Scandic 73928 Lumarko! | 264 zł |
CZAJNIK ELEKTRYCZNY HUSLA 1,7L SCANDIC 73928 | 286 zł |
Rączka czajnika wykonana jest w stylu drewna.
Modyfikacje Husla 73928
Ceny na Husla 73928 |
---|---|---|---|---|
Husla 73926 biały | od 219 zł | 7 oferty | ||
Husla 73928 oliwkowy | od 219 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →