Zraszacz Hunter PGP-ADJ
Zdjęcia 6 |
Hunter PGP-ADJ |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Hunter 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Hunter.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Hunter PGP-ADJ
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
HUNTER PGP-ADJ-B 10 cm zraszacz wirnika wyskakującego z regulowanym łukiem | 110 zł |
Hunter PGP-ADJ Wirnik " 1 opakowanie | 69 zł |
Zraszacz turbiny PGP-ADJ | 110 zł |
HUNTER Zraszacz PGPADJ9 PGP regulowany zraszacz łukowy z modelem nr 9 czer | 69 zł |
Hunter PGP-ADJ Classic zraszacz wynurzalny 10 cm 40 360 stopni czarny 190 | 63 zł |
Hunter PGP-ADJ Classic zraszacz wynurzalny 10 cm 5 sztuk Pop-Up PGP-ADJ 10 | 386 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →