Pieluchy majtkowe Huggies Pants 5 / 34 pcs
Huggies Pants 5 / 34 pcs |
|
Pieluchomajtki przeznaczone są dla aktywnych dzieci o wadze od 12 do 17 kg. Stanowią dobrą alternatywę dla klasycznych pieluch: majtki są łatwe w zakładaniu i zdejmowaniu (wystarczy rozerwać boczny szew i użyć rzepu do usunięcia), nie krępują ruchów i zapewniają komfort zarówno w dzień, jak iw nocy. Chłonna warstwa Dry Touch błyskawicznie wchłania i zatrzymuje wilgoć, dzięki czemu delikatna skóra dziecka pozostaje sucha, bez podrażnień i odparzeń. Ponadto Huggies Pants 5/34 szt. wyposażone są w gumkę w pasie wykonaną z miękkich materiałów, która dopasowuje się do kształtu brzuszka i go nie uciska, oraz falbanki wokół nogawek, które chronią przed przeciekaniem. Oddychające materiały umożliwiają cyrkulację powietrza, co gwarantuje również suchość delikatnej skóry dziecka.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Huggies 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Huggies.
Kup Huggies Pants 5 / 34 pcs
Wszystkie ceny 7 →Pieluchomajtki HUGGIES Pants rozmiar 5 12-17kg 34 szt | 93 zł |
Huggies Huggies Pieluchomajtki Jumbo 5 Uni ND High PANTS (12-17 kg) 34 szt | 40 zł |
Huggies Pieluchomajtki 5 12-17 kg 34 sztuki | 46 zł |
Pieluszki Huggies Pants 5, 12-17 kg, 34 szt. | 47 zł |
Huggies, Pants, Pieluchomajtki, Jumbo 5, 12-17 kg, 34 szt. | 51 zł |
HUGGIES Pants Jumbo 5 Pieluchomajtki 12-17kg - 34szt. - !!! WYSYŁKA W 24H | 45 zł |
Huggies Pieluchomajtki 5 12-17 kg 34 sztuki | 40 zł |