Hulajnoga HUDORA Stunt Scooter XR-25
Zdjęcia 3 |
HUDORA Stunt Scooter XR-25 |
|
Jak wybrać hulajnogę dla dziecka: wskazówki dla rodzicówKtórą hulajnogę lepiej wziąć pod uwagę w poszczególnym wieku i jak ją prawidłowo wybrać
Jak wybrać hulajnogę dla osoby dorosłejJaką hulajnogę wybrać: miejską, wyczynową czy elektryczną i na co zwrócić uwagę
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog HUDORA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele HUDORA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup HUDORA Stunt Scooter XR-25
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
HUDORA Stunt Scooter XR-251 złota hulajnoga 14064 | 430 zł |
Hulajnoga Hudora XR-25.1 Złoty (14064) | 430 zł |
Hudora Xr-25 14027 Hulajnoga Srebrny/Żółty 54 x 30 x 20 cm 89811 g Hudora1 | 333 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →