HP Travel Mouse On-The-Go
Zdjęcia 6 |
HP Travel Mouse On-The-Go |
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog HP 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele HP.
Kup HP Travel Mouse On-The-Go
Wszystkie ceny 11 →HP USB Travel Mouse - Mysz G1K28AA | 129 zł |
HP Inc. Mysz USB Wired Travel G1K28AA | 71 zł |
Mysz Przewodowa HP G1K28AA Czarny G1K28AA | 75 zł |
Mysz HP USB Travel Mouse (G1K28AA#ABB) | 53 zł |
NEW IN BOX - HP USB Travel Mouse G1K28AA 888182455135 SEALED/QUICK SHIPPIN | 52 zł |
Opieka firmy Hewlett Packard
Należy pamiętać, że podstawą konstrukcji myszy jest symetria. Lewy i prawy przycisk, a także kształt etui po obu stronach są takie same, co umożliwia obsługę osobom leworęcznym i praworęcznym. W rzeczywistości urządzenie jest uniwersalne i jest odpowiednie dla użytkowników dowolnej płci, wieku i budowy. Tak, a metr wystarczy dla wszystkich użytkowników.
Czy to naprawdę mysz?
Drugim ważnym punktem są wymiary i waga. Można śmiało stwierdzić, że jest to jedna z najbardziej kompaktowych myszek komputerowych, bo wymiary to 98x59x37 mm, a waga to tylko 61 g. Mała i lekka, ta mysz z łatwością mieści się w kieszeni plecaka czy torby na laptopa i jest w ogóle nie odczuwalne podczas transportu.
Opcja dla projektantów
Urządzenie ma średnią rozdzielczość 1000 dpi. To wystarczy na każdą chwilę pracy, w tym projektantów, architektów i artystów. Nawet do gier komputerowych wystarczy. Ale dla profesjonalnych graczy ta wartość jest wyraźnie niewystarczająca, chociaż ta mysz nie jest związana z branżą gier.
Mała, lekka i wszechstronna mysz do pracy. Najbardziej klasyczny i najprostszy.