Ploter HP DesignJet T650 (5HB08A) (5HB08A)
Zdjęcia 4 |
HP DesignJet T650 (5HB08A) |
|
Szybkość druku - 82 A1 / godz
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog HP 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele HP.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup HP DesignJet T650 (5HB08A)
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kolorowa Ploter HP Design Jet T650 24'' DR-PL-HP-128 | 5 490 zł |
Drukarka HP DesignJet T650 24″ 5HB08A#B19 | 5 689 zł |
Ploter HP DesignJet T650 24-in Printer | 5 550 zł |
Ploter HP DesignJet T650 24″ (5HB08A) | 5 445 zł |
Drukarka HP DesignJet T650 24″ | 5 689 zł |
pokaż 4 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →