Ploter HP DesignJet T250 (5HB06A)
Wideo 4Zdjęcia 5 |
HP DesignJet T250 |
|
Szybkość druku - 68 A1 / godz
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog HP 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele HP.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup HP DesignJet T250
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
HP Drukarka wielkoformatowa - DesignJet T250 24-in Printer - 4 kolory | 3 645 zł |
HP Drukarka wielkoformatowa DesignJet T250 24-in Printer 5HB06A PLHPDA2500 | 4 747 zł |
Ploter HP DesignJet T250 24″ 5HB06A#B19 | 3 849 zł |
HP Drukarka wielkoformatowa DesignJet T250 24-in Printer 5HB06A 55867 | 4 747 zł |
Ploter HP DesignJet T250 24" | 4 281 zł |
pokaż 8 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →