Wkład drukujący HP 745 F9J98A (F9J98A)
HP 745 F9J98A |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog HP 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele HP.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup HP 745 F9J98A
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
HP 745 130-ml DesignJet Photo Black Ink Cartridge F9J98A | 472 zł |
HP 745 F9J98A foto czarny (photo black) tusz oryginalna | 473 zł |
HP 745 (F9J98A) tusz foto czarny, oryginalny | 457 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości wkładu drukującego HP 745 F9J98A:
- Pojemność - 130 ml
Modyfikacje HP 745 F9J98A
Ceny na HP 745 F9J98A |
---|---|---|---|---|
HP 745 F9J99A | od 450 zł | 5 oferty | ||
HP 745 F9K05A | od 728 zł | 11 oferty | ||
HP 745 F9K00A | od 472 zł | 1 oferta | ||
HP 745 F9K06A | od 753 zł | 10 oferty | ||
HP 745 F9J95A | od 472 zł | 1 oferta | ||
HP 745 F9K01A | od 723 zł | 8 oferty | ||
HP 745 F9J98A | od 457 zł | 3 oferty | ||
HP 745 F9K04A | od 737 zł | 12 oferty | ||
HP 745 F9J97A | od 349 zł | 5 oferty | ||
HP 745 F9K03A | od 743 zł | 9 oferty | ||
HP 745 F9J96A | od 422 zł | 5 oferty | ||
HP 745 F9K02A | od 742 zł | 10 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →