Wkład drukujący HP 728 F9J68A
HP 728 F9J68A |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog HP 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele HP.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup HP 728 F9J68A
Wszystkie ceny 14 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Oryginał HP No. 728 czarny mat duzy ME-AT-HP-699 | 887 zł |
Wkład z atramentem czarnym matowym HP DesignJet 728 o pojemności 300 ml F9 | 972 zł |
HP Wkład z atramentem czarnym matowym DesignJet 728 o F9J68A | 884 zł |
Tusz HP 728 Czarny matowy F9J68A | 999 zł |
Tusz HP nr 728 F9J68A Matte Black 300ml | 842 zł |
pokaż 9 ofert
Zaawansowane funkcje i możliwości wkładu drukującego HP 728 F9J68A:
- Pojemność - 300 ml
Modyfikacje HP 728 F9J68A
Ceny na HP 728 F9J68A |
---|---|---|---|---|
HP 728 F9J68A | od 833 zł | 14 oferty | ||
HP 728 F9K16A | od 585 zł | 17 oferty | ||
HP 728 F9K17A | od 821 zł | 18 oferty | ||
HP 728 F9K15A | od 558 zł | 9 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →