Filtr fotograficzny Hoya Digital Filter Kit II 40.5 mm
Wideo 1Zdjęcia 3 |
Hoya Digital Filter Kit II 40.5mm |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Hoya 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Hoya.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Wideo recenzje
Modyfikacje Hoya Digital Filter Kit II
Ceny na Hoya Digital Filter Kit II |
---|---|---|---|---|
Hoya Digital Filter Kit II 37 mm | od 118 zł | 1 oferta | ||
Hoya Digital Filter Kit II 40.5 mm | od 120 zł | 1 oferta | ||
Hoya Digital Filter Kit II 52 mm | od 124 zł | 1 oferta | ||
Hoya Digital Filter Kit II 58 mm | od 141 zł | 1 oferta | ||
Hoya Digital Filter Kit II 72 mm | od 204 zł | 1 oferta | ||
Hoya Digital Filter Kit II 77 mm | od 214 zł | 2 oferty |
Polecamy