Zmywarka do zabudowy Hotpoint-Ariston HSIO 3O23 WFE
Zdjęcia 7 |
W 2019 roku zadebiutowała smukła zmywarka Hotpoint-Ariston, mieszcząca do 10 kompletów naczyń. Mieści się we wnęce o szerokości 45 cm.Wnętrze podzielone jest na trzy strefy: oprócz dwóch standardowych koszy w górnej części znajduje się niezależna półka na sztućce. Zmywarka Hotpoint-Ariston HSIO 3O23 WFE obsługuje 9 programów zmywania, w tym cykl automatyczny, nocny, delikatny, higieniczny i szybki.
System 3D Zone Wash pozwala nie tylko na skorzystanie z trybu połowy wsadu, ale również na samodzielne dobranie do niego kosza. Model wyposażony jest w silnik inwerterowy, który zapewni cichą pracę (nie więcej niż 43 dB) oraz niskie zużycie wody (od 9 litrów na cykl). Ale pobór mocy urządzenia odpowiada klasie A, która stała się już minimalnym wymaganym standardem. Jako dodatkowe wskazanie pracy, oprócz sygnału dźwiękowego, przewidziana jest wiązka LED rzucana na podłogę.
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Hotpoint-Ariston 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Hotpoint-Ariston.
Kup Hotpoint-Ariston HSIO 3O23 WFE
Hotpoint-Ariston Zmywarka HSIO3O23WFE HZHOTW45I3O23WF | 1 848 zł |
Hotpoint-Ariston Zmywarka HSIO3O23WFE 124754 | 1 848 zł |
Hotpoint-Ariston Zmywarka HSIO3O23WFE 124754 | 1 848 zł |
Cichy silnik inwerterowy
Smukła zmywarka do zabudowy Hotpoint-Ariston HSIO 3O23 WFE na 10 kompletów naczyń pomoże rozwiązać kuchenne problemy małej rodziny, która nie chce tracić czasu na taką rutynę. Zmywarkę można podłączyć do instalacji ciepłej wody o temperaturze ograniczonej do 60 °C. W takim przypadku urządzenie zużyje mniej energii na podgrzanie zimnej wody. Urządzenie kontroluje ciśnienie wody w rozpylaczach za pomocą silnika inwerterowego z elektroniczną regulacją mocy, który zużywa zaledwie 212 kWh rocznie (klasa A ++). Jednocześnie silnik pracuje zauważalnie ciszej niż silniki podobnych urządzeń, towarzysząc pracy przy maksymalnych obciążeniach z hałasem nie większym niż 43 dB. Komplet urządzenia składa się z dolnego i górnego (z regulacją) kosza uzupełnionych wysuwaną składaną półką na sztućce, która może zmniejszyć powierzchnię o 2/3. Urządzenie zużywa około 9 litrów wody na cykl, a roczne zużycie cennego surowca wynosi 2520 litrów na podstawie średniej liczby przypadków użycia maszyny 280 razy.
Program higieny
Szeroki wybór 9-stopniowych programów podstawowych pozwala precyzyjnie ukierunkować wybrany proces w celu uzyskania optymalnego wyniku. Tutaj znajdziesz 10-minutowe namaczanie wstępne, 30-minutowe mycie ekspresowe, 100-minutowy tryb delikatnego oczyszczania szkła, program intensywnego mycia higienicznego z funkcją płukania antybakteryjnego (70 °C) oraz ekonomiczne 4-godzinne Cykl ECO. Dodatkowo maszyna otrzymała program cichego prania nocnego, 2 cykle automatyczne oraz program serwisowy do samoczyszczenia wewnętrznych elementów konstrukcji z kamienia kotłowego.
Promień światła
Diody na wyświetlaczu panelu sterowania pokazują wszystkie istotne informacje o aktualnym stanie maszyny. Tutaj dowiesz się o używaniu tabletu, braku soli i płynu nabłyszczającego, numerze wybranego programu, czasie opóźnienia startu (do 24 h) oraz aktywacji funkcji Zone Wash 3D, która łączy dodatkowe dysze do operacji mycia, dostarczające wodę do strefy lokalnej. A przyciski do skrócenia czasu wykonywania programów „Turbo”, opcje ulepszonego suszenia „Ekstra suszenie” i „Opóźniony start” z własnymi wskaźnikami pokazują stan tych opcji. Wygodną funkcją zmywarki jest projekcja wiązki LED na podłogę, która umożliwia ocenę stanu maszyny z dużej odległości bez konieczności wskazywania panelu sterującego.