Suszarka do włosów Hot Tools One-Step Small (HTDR5583E)
Wideo 2Zdjęcia 8 |
Hot Tools One-Step Small |
|
Prostownica do włosów, lokówka, lokówka wielofunkcyjna: czym się różnią?Podpowiadamy, jakie rodzaje urządzeń do stylizacji istnieją, do czego są potrzebne i czym się od siebie różnią.
Jakie silniki występują w suszarkach do włosów i jakie są między nimi różnice?Popularne rodzaje silników do suszarek do włosów, ich zalety i wady
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Hot Tools 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Hot Tools.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Hot Tools One-Step Small
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Suszarka do włosów HOT TOOLS Signature Series Blow Out Volumizer One-Step | 295 zł |
Suszarko-lokówka HOT TOOLS HTDR5583E | 295 zł |
Hot Tools Blow Out Volumizer HTDR5583E Suszarka i okrągła szczotka 2 w 1 | 299 zł |
Hot Tools Blow Out Volumizer HTDR5583E Suszarka i okrągła szczotka 2 w 1 | 306 zł |
Hot Tools Blow Out Volumizer HTDR5583E Suszarka i okrągła szczotka 2 w 1 | 326 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →