Głośnik przenośny Hoco HC8 Pulsating
Wideo 1Zdjęcia 15 |
Hoco HC8 Pulsating |
|
Efekty świetlne pulsujące w rytm muzyki.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Hoco 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Hoco.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Hoco HC8 Pulsating
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
HOCO głosnik bluetooth HC8 Pulsating colorful LED sports niebieski | 126 zł |
HOCO głosnik bluetooth HC8 Pulsating colorful LED sports czerwony | 126 zł |
HOCO głosnik bluetooth HC8 Pulsating colorful LED sports czarny | 126 zł |
HOCO głosnik bluetooth HC8 Pulsating colorful LED sports biały | 126 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →