Katalog   /   Sport i rekreacja   /   Siłownia i fitness   /   Wiosła treningowe   /   HMS

Wiosła treningowe HMS ZM1502

Zdjęcia - Wiosła treningowe HMS ZM1502
Zdjęcia 7
HMS ZM1502
Podstawowe
Maks. waga użytkownika120 kg
Mechanizm i konstrukcja
Rodzaj oporumagnetyczno-powietrzny
Waga koła zamachowego6 kg
Poziomów regulacji oporu8 szt.
Składana konstrukcja
Rolki transportowe
Programy i informacje
Informowaniedystans
prędkość
częstotliwość wykonywanych wiosłami ruchów
Dane ogólne
Źródło zasilaniasieć
Kraj pochodzenia markiPolska
Wymiary48x187x58 cm
Waga25 kg
Data dodania do E-KatalogWrzesień 2017
Opcjonalny pomiar pulsu
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog HMS 2026 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele HMS.

Kup HMS ZM1502

Wszystkie ceny 8 →
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.

Wioślarz magnetyczny HMS ZM1502

ZM1502 HMS to nowoczesny przyrząd służący do kompleksowego rozwijania górnych i dolnych partii mięśniowych. Solidna budowa i... więcejestetyczne wykończenie są gwarancją inspirujących doświadczeń w trakcie pracy nad pożądaną sylwetką ciała. ZM1502 HMS pozwala użytkownikowi wiernie oddać ruch wioślarski. Konstrukcja urządzenia została opracowana na podstawie analizy ruchów i ułożenia ciała sportowców profesjonalnie uprawiających wioślarstwo. Dzięki temu urządzenie pozwala maksymalnie zbliżyć się do wrażeń i efektów charakterystycznych dla tej dyscypliny. Przeprowadzenie kompleksowego treningu wytrzymałościowego przy pomocy urządzenia poprawia wydolność systemu sercowo-naczyniowego, wspomaga spalanie tłuszczu i zwiększa zdolność organizmu do przyswajania tlenu. Trening wioślarski angażuje podczas treningu do 84% mięśni ciała harmonijnie kształtując całą sylwetkę. Przyrząd tego typu jest więc idealnym rozwiązaniem dla osób poszukujących wyzwań i zdeterminowanych na uzyskanie atrakcyjnej sylwetki. Przyrząd posiada 6-kilogramowe koło zamachowe i 8-stopniową regulację obciążenia. Tylko od ćwiczącego zależy, jak dostosuje parametry pracy urządzenia w poszukiwaniu optymalnych wartości. Umożliwia to również wielofunkcyjny komputer, który pozwala na wszechstronną obserwację przebiegu treningu – począwszy od liczby wykonanych powtórzeń, kończąc na spalonych kaloriach. ZM1502 HMS został wykonany z trwałych materiałów zapewniających długą żywotność i bezproblemowe użytkowanie. Wytrzymała, stalowa rama pozwala zapomnieć o problemach wynikających z niestabilności konstrukcji. Dzięki tym cechom użytkownik może skupić się wyłącznie na treningu. Pomaga w tym również odpowiednio wyprofilowane siedzisko oraz antypoślizgowy materiał, z którego zostało wykonane.
Mediaexpert.pl
Złóż skargę
839 

HMS Wioślarz magnetyczny HMS ZM1502 Czarny/Czerwony Brak rozmiaru

Decathlon.pl
Złóż skargę
999 

Wioślarz HMS ZM1502 magnetyczny

Morele.net
Dostawa: w Polsce
Złóż skargę
845 

Wioślarz magnetyczny HMS ZM1502

Wioślarz ZM1502 HMS jest nowoczesnym przyrządem do kompleksowego rozwijania górnych i dolnych partii mięśniowych. Produkt zos... więcejtał wyposażony w magnetyczny system oporu oraz 8 – stopniową regulację obciążenia. ZM1502 HMS wykonano z materiałów najwyższej jakości gwarantujących bezpieczeństwo użytkowania. Masywna stalowa konstrukcja i wytrzymały system linowy to idealne połączenie. Umożliwia ono na długi, a zarazem intensywny trening. Przyrząd posiada wielofunkcyjny komputer, który pozwala na obserwację przebiegu ćwiczeń – począwszy od liczby wykonanych powtórzeń, kończąc na spalonych kaloriach. Wioślarz został wyposażony w wygodne podpórki na stopy oraz siedzisko poruszające się płynnie po płozie. Produkt umożliwia również podłączenie pasa telemetrycznego. ZM1502 HMS pozwala na przeprowadzenie kompleksowych ćwiczeń wytrzymałościowych (cardio). Wioślarz idealnie sprawdzi się jako narzędzie do wzmocnienia i rozciągnięcia wielu grup mięśni, m.in. pleców, ramion, nóg pośladków, brzucha oraz lędźwi. Trening przy jego wykorzystaniu poprawia wydolność systemu sercowo-naczyniowego, wspomaga spalanie tłuszczu i zwiększa zdolność organizmu do przyswajania tlenu.
Abcfitness.pl
Złóż skargę
949 

HMS Wioślarz magnetyczny ZM1502 HMS 17-5-080

Nowoczesny i estetycznie wykonany, ale przede wszystkim - zapewniający efektywny trening. Właśnie taki jest wioślarz ZM 1502... więcejmarki HMS.Trening wioślarski angażuje w każdym ruchu ponad 82% mięśni całego ciała, z tego powodu ułatwia kształtowanie sylwetki w harmonijny i szybki sposób. A przy tym bezpieczny, oczywiście pod pewnymi warunkami. Model ZM 1502 zapewnia perfekcyjne odciążenie stawów dzięki wytwarzaniu oporu magnetycznego przez koło zamachowe o masie 6kg. Zapewnia ono płynną i cichą pracę maszyny, a Tobie daje pewność, że trening będzie obarczony jedynie minimalnym ryzykiem kontuzji.W...
Sport-shop.pl
Złóż skargę
1 099 
pokaż 3 oferty

Dynamika cen dla HMS ZM1502

  • Minimalna
  • Średnia
  • Maksymalna