Karm dla psów Hills PD c/d Urinary Care 12 kg
Zdjęcia 5 |
Hills PD c/d Urinary Care 12 kg 2 kg12 kg |
|
Pomaga zmniejszyć ryzyko nawrotu kryształów / kamieni struwitu lub fosforanu wapnia w moczu Pomaga neutralizować wolne rodniki dzięki wysokiej zawartości przeciwutleniaczy
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Hills 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Hills.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Hills PD c/d Urinary Care 12 kg
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Hill's Prescription Diet c/d Multicare Urinary Care, kurczak - 12 kgHill's Prescription Diet c/d Multicare Urinary Care, karma dla psów z kurczakiem to karma stworzona specjalnie dla dorosłych... więcejpsów zmagających się z chorobami układu moczowego z udziałem kamieni nerkowych. Dietetyczny pokarm wspomaga proces rozpuszczania kamieni struwitowych i tych powstałych ze związków wapniowych. Jednocześnie obniża ryzyko nawrotów złogów w nerkach. Zawarte w składzie substancje siarczan wapnia oraz cytrynian potasu to substancje posiadające właściwości alkalizujące mocz. Obniżona zawartość magnezu zapewnia optymalne pH moczu. Smaczną karmę suchą Hill's tworzą tylko wybrane źródła białka, które odznaczają się wyjątkowo wysoką jakością. Skład wzbogaca wyważona kompozycja witamin, składników mineralnych, mikroelementów, beta-karotenu i naturalnych przeciwutleniac Zooplus.plZłóż skargę | 293 zł |
Hill’s PD Canine C/D Multicare 12kg Hill's PD C/D Urinary Care To pełnoporcjowa karma dietetyczna wspomagająca redukcję nawrotów kamieni struwitowych, rozpusz... więcejczanie kamieni struwitowych oraz redukcję powstawania kamieni ze szczawianu wapnia u dorosłych psów. Ta karma ma własności zmniejszające nasycenie moczu struwitem, własności alkalizujące mocz oraz ma niską zawartość magnezu, wapnia i witaminy D. Jak to działa? Pomaga obniżyć stężenie budulca kamieni moczowych Regulowany poziom wapnia i sodu, dodatek cytrynianu potasu Wzbogacona kwasami tłuszczowymi Omega-3 z oleju rybiego na rzecz wspomagania zdrowego stanu układu moczowego W jaki sposób pomaga? Skład opracowany w celu rozpuszczania kamieni ze struwitu oraz obniżania ryzyka ich nawrotów Obniża ryzyko powstawania i nawrotów kamieni ze szczawianu wapnia Pomaga zachować zdrowy stan pęcherza moczowego S+OXSHIELD: Skł Erli.plZłóż skargę | 265 zł |
HILL'S PD Prescription Diet Canine c/d Urinary Care 12kg | 310 zł |
Hills Prescription Diet c/d Multicare Urinary Care, kurczak - 12 kg | 285 zł |
HILL'S Urinary Care Multicare c/d pies 12kg kurczak | 277 zł |
Seria Hills Prescription Diet
od 75 zł
sucha karma, 1.5 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na otyłość, v sostave: zboża, drób, białka, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 61 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: lecznicza, na nerki, v sostave: mączka drobiowa, olej, białko, tłuszcz, kukurydza, klasa: super premium
od 9 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 1 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, lecznicza, na nerki, v sostave: kurczak, wieprzowina, ryby, płatki zbożowe, super premium
od 72 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, starsze, przeznaczenie: dietetyczna, na otyłość, v sostave: zboża, drób, warzywa, białka, owoce, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 130 zł
sucha karma, 3 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, lecznicza, na nerki, v sostave: drób, ryż, jajka, białka, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 265 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: lecznicza, na nerki, v sostave: mączka drobiowa, olej, białko, tłuszcz, kukurydza, klasa: super premium
od 50 zł
mokra karma, 0.15 kg, 6 szt., wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na otyłość, v sostave: wątróbka wieprzowa 30%, wieprzowina, skrobia, mąka, tłuszcz, białka sojowe, super premium
od 14 zł
mokra karma, 1 szt., 0.37 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: produkty mięsne, zwierzęce i roślinne, klasa: super premium
od 124 zł
sucha karma, 3 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: lecznicza, na nerki, v sostave: zboża, mięso i przetwory mięsne (kurczak 14%), oleje, tłuszcze, super premium
od 223 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, lecznicza, na raka, v sostave: kurczak, pszenica, gluten, tłuszcz, wątróbka drobiowa, mąka sojowa, ryż, klasa: super premium
od 41 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 12 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, lecznicza, na nerki, v sostave: łosoś, super premium
od 152 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, starsze, przeznaczenie: dietetyczna, na otyłość, v sostave: zboża, drób, warzywa, białka, owoce, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 135 zł
sucha karma, 3 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na otyłość, v sostave: drób, zboża, ryż, białka, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 142 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, starsze, przeznaczenie: dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na nerki, v sostave: skrobia kukurydziana, hydrolizat wątroby drobiowej, olej, celuloza, klasa: super premium
od 145 zł
sucha karma, 3 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: ryż, białko ryżowe, idrolizat wątroby drobiowej, olej sojowy, super premium
od 78 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: średnie, duże, wiek: dorosłe, starsze, przeznaczenie: dietetyczna, v sostave: zboża, mięso z kurczaka, oleje, tłuszcze, owoce, nasiona, minerały, warzywa, klasa: super premium
od 86 zł
sucha karma, 1.5 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: lecznicza, na nerki, v sostave: tuńczyk, super premium
od 332 zł
sucha karma, 10 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, lecznicza, na raka, v sostave: kurczak, pszenica, gluten, tłuszcz, wątróbka drobiowa, mąka sojowa, ryż, klasa: super premium
od 11 zł
mokra karma, 0.15 kg, 1 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: mielony kurczak, wątróbka wieprzowa, wieprzowina, kurczak, ryż, super premium
od 305 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, starsze, przeznaczenie: dietetyczna, na otyłość, v sostave: zboża, drób, warzywa, białka, owoce, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
Modyfikacje Hills PD c/d Urinary Care
Ceny na Hills PD c/d Urinary Care |
---|---|---|---|---|
Hills PD c/d Urinary Care 2 kg | od 61 zł | 6 oferty | ||
Hills PD c/d Urinary Care 12 kg | od 265 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 158 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: lecznicza, na nerki, na serce, v sostave: ryż, zboża, jajka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 241 zł
sucha karma, 10 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: lecznicza, na nerki, v sostave: ryż, mąka, tłuszcze, kukurydza, białko drobiowe, wysłodki buraczane, gluten, klasa: super premium
od 278 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, starsze, przeznaczenie: lecznicza, na nerki, klasa: super premium
od 262 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, lecznicza, na nerki, v sostave: mąka kukurydziana i ryżowa, proszek jajeczny, serwatka, tłuszcz, burak, klasa: super premium
od 241 zł
sucha karma, 10 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, dla wybrednych, na nerki, v sostave: ryż, kukurydza, błonnik roślinny, tłuszcze zwierzęce, olej rybny, klasa: super premium
od 248 zł
sucha karma, 10 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, lecznicza, na otyłość, na nerki, v sostave: mięso z kurczaka, zboża, białka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 239 zł
sucha karma, 12.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na nerki, v sostave: pszenica, smalec, mąka, kukurydza, wątroba, ryż, buraki, tłuszcz, witaminy, klasa: super premium
od 252 zł
sucha karma, 10 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, lecznicza, na nerki, na serce, na wątrobę, v sostave: ryż, jajka, białka, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 300 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 3. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: lecznicza, na nerki, v sostave: kukurydza, proszek jajeczny, mąka, pulpa buraczana, tłuszcz, klasa: super premium
od 182 zł
sucha karma, 12.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na nerki, v sostave: pszenica, smalec, gluten, mąka, ryż, wątróbka drobiowa, drożdże, witaminy, klasa: super premium
od 309 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: lecznicza, na nerki, w celu utrzymania czynności nerek w przypadku niewydolności nerek, v sostave: ziemniaki, ryż, tłuszcz, jajka, olej, g. białko, klasa: super premium
od 307 zł
sucha karma, 10 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, starsze, przeznaczenie: dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na nerki, v sostave: skrobia kukurydziana, hydrolizat wątroby drobiowej, olej, celuloza, klasa: super premium