Корм для собак Hills PD c/d Urinary Care 12 кг
Фото 5 |
Hills PD c/d Urinary Care 12 kg 2 кг12 кг |
|
Допомагає знизити ризик рецидиву струвитов або кристалів/каміння фосфату кальцію в сечі
Допомагає нейтралізувати дію вільних радикалів за рахунок високого вмісту антиоксидантів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hills 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hills.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hills PD c/d Urinary Care 12 кг
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Hill's Prescription Diet c/d Multicare Urinary Care, kurczak - 12 kgHill's Prescription Diet c/d Multicare Urinary Care, karma dla psów z kurczakiem to karma stworzona specjalnie dla dorosłych... щеpsów zmagających się z chorobami układu moczowego z udziałem kamieni nerkowych. Dietetyczny pokarm wspomaga proces rozpuszczania kamieni struwitowych i tych powstałych ze związków wapniowych. Jednocześnie obniża ryzyko nawrotów złogów w nerkach. Zawarte w składzie substancje siarczan wapnia oraz cytrynian potasu to substancje posiadające właściwości alkalizujące mocz. Obniżona zawartość magnezu zapewnia optymalne pH moczu. Smaczną karmę suchą Hill's tworzą tylko wybrane źródła białka, które odznaczają się wyjątkowo wysoką jakością. Skład wzbogaca wyważona kompozycja witamin, składników mineralnych, mikroelementów, beta-karotenu i naturalnych przeciwutleniac Zooplus.plПоскаржитись | 295 zł |
Hills Prescription Diet c/d Canine 12kg | 313 zł |
HILL'S PD Prescription Diet Canine c/d Urinary Care 12kg | 310 zł |
Hills Prescription Diet c/d Multicare Urinary Care, kurczak - 12 kg | 285 zł |
HILL'S Urinary Care Multicare c/d pies 12kg kurczak | 277 zł |
Серія Hills Prescription Diet
від 61 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: борошно з птиці, олія, білок, жир, кукурудза, клас: суперпреміум
від 139 zł
сухий корм, 3 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літнім, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: рис, злаки, м'ясо курки та індички, яйця, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 289 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, в составе: рис, злаки, м'ясо курки, протеїни, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 7 zł
вологий корм, 0.15 кг, 1 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, від ожиріння, в составе: свиняча печінка 30%, свинина, крохмаль, борошно, жир, протеїни сої, суперпреміум
від 65 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, середні, великі, вік: від 12 місяців, дорослі, літні, призначення: дієтичний, лікувальний, від ожиріння, для імунної системи, комплекс антиоксидантів, в составе: курка, клас: суперпреміум
від 255 zł
сухий корм, 8 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, лікувальний, для нирок, в составе: рис, м'ясо курки та індички, злаки, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 12 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.37 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: курка, клас: суперпреміум
від 163 zł
вологий корм, 0.15 кг, 24 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: курячий фарш, свиняча печінка, свинина, курка, рис, суперпреміум
від 18 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.35 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, в составе: м'ясо та м'ясні продукти (курка 3%), злаки, овочі 0.8%, яйця, фрукти, клас: суперпреміум
від 118 zł
сухий корм, 3 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літнім, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: тунець, суперпреміум
від 59 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для печінки, в составе: злаки, яйця, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 29 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: кошенятам, молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, в составе: м'ясо птиці, злаки, рис, овочі, протеїни, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 348 zł
сухий корм, 10 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, літні, призначення: лікувальний, для зубів, в составе: курка, клас: суперпреміум
від 41 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 12 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для нирок, в составе: печінка курки, свинина, курка, лосось 4%, крохмаль, жир, олія, суперпреміум
від 392 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, літні, призначення: дієтичний, лікувальний, від ожиріння, для нирок, в составе: м'ясо, овочі, злаки, олії, жири, клас: суперпреміум
від 465 zł
сухий корм, 12 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: дієтичний, лікувальний, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, злаки, рис, овочі, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 14 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.37 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, літні, призначення: повсякденний, лікувальний, для нирок, для серця, для печінки, в составе: похідні м'ясні та рослинні, яйця, олії, злаки, клас: суперпреміум
від 154 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: зернові, м'ясо, субпродукти, олії, жири, риба, мінерали, насіння, суперпреміум
від 140 zł
сухий корм, 4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для печінки, в составе: злаки, яйця, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 47 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 12 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: курка, злаки, білки, олії, жири, фрукти, мінерали, насіння, суперпреміум
Модификації Hills PD c/d Urinary Care
Ціни на Hills PD c/d Urinary Care |
---|---|---|---|---|
Hills PD c/d Urinary Care 2 кг | від 61 zł | 12 пропозицій | ||
Hills PD c/d Urinary Care 12 кг | від 295 zł | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 282 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: лікувальний, для нирок, для серця, в составе: рис, злаки, яйця, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 263 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, для нирок, в составе: кукурудзяна і рисове борошно, яєчний порошок, сироватка, жир, буряк, клас: суперпреміум
від 286 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 3 місяців, молоді, дорослі, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: кукурудза, яєчний порошок, борошно, буряковий жом, жир, клас: суперпреміум
від 252 zł
сухий корм, 10 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, літні, призначення: повсякденний, лікувальний, для нирок, для серця, для печінки, в составе: рис, яйця, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 254 zł
сухий корм, 12.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для нирок, в составе: пшениця, лярд, борошно, кукурудза, печінка, рис, буряк, жир, вітаміни, клас: суперпреміум
від 241 zł
сухий корм, 10 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: рис, борошно, жири, кукурудза, білок птиці, буряковий жом, глютен, клас: суперпреміум
від 252 zł
сухий корм, 10 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, лікувальний, від ожиріння, для нирок, в составе: м'ясо курки, злаки, протеїни, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 241 zł
сухий корм, 10 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для вибагливих, для нирок, в составе: рис, кукурудза, рослинна клітковина, тваринні жири, риб'ячий жир, клас: суперпреміум
від 258 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, літні, призначення: лікувальний, для нирок, клас: суперпреміум
від 314 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: лікувальний, для нирок, для підтримання функції нирок, у випадках ниркової недостатності, в составе: картопля, рис, жир, яйця, олія, г. білка, клас: суперпреміум
від 316 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: рис, овес, жир, яйця, г. білка, буряк, олія, клас: суперпреміум
від 312 zł
сухий корм, 10 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, літні, призначення: дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для нирок, в составе: кукурудзяний крохмаль, гідролізат курячої печінки, олія, целюлоза, клас: суперпреміум