Karm dla psów Hills SP Mature Small/Mini Adult 7+ Chicken 1.5 kg
Zdjęcia 5 |
Zamknij
Menu
Hills SP Mature Small/Mini Adult 7+ Chicken 1.5 kg |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Hills 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Hills.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Hills SP Mature Small/Mini Adult 7+ Chicken 1.5 kg
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Karma dla psa HILL'S Science Plan Mature Adult Small & Mini Kurczak 1.5 kgDużo miłości w małym rozmiarze. Karma dla psa HILL'S Science Plan Mature Adult Small & Mini Kurczak 1.5 kg została specjalnie... więcejopracowana z myślą o unikalnych potrzebach psów ras małych i miniaturowych w kwiecie wieku. Electro.plZłóż skargę | 46 zł |
Karma dla psa HILL'S Science Plan Mature Adult Small & Mini Kurczak 1.5 kgDużo miłości w małym rozmiarze. Karma dla psa HILL'S Science Plan Mature Adult Small & Mini Kurczak 1.5 kg została specjalnie... więcejopracowana z myślą o unikalnych potrzebach psów ras małych i miniaturowych w kwiecie wieku.... Avans.plZłóż skargę | 46 zł |
Hill's Science Plan Mature Adult 7+ Small & Mini, kurczak - 1,5 kgswojemu psu cieszyć się życiem – dzięki karmie Hill's Science Plan Mature Adult 7+ Small Mini (kurczak)! Prezentowana karma s... więcejucha zawiera niezbędną, zbilansowaną kompozycję składników odżywczych o niskiej zawartości tłuszczu i kalorii, o małej ilości soli, z odpowiednią mieszanką witamin i minerałów. W ten sposób możesz pomóc swojemu psu na dłużej zachować siłę. Wyjątkowa mieszanka przeciwutleniac Zooplus.plZłóż skargę | 46 zł |
Karma dla psa HILL'S Science Plan Mature Adult Small & Mini Kurczak 1.5 kgDużo miłości w małym rozmiarze. Karma dla psa HILL'S Science Plan Mature Adult Small & Mini Kurczak 1.5 kg została specjalnie... więcejopracowana z myślą o unikalnych potrzebach psów ras małych i miniaturowych w kwiecie wieku.... Mediaexpert.plZłóż skargę | 45 zł |
Hill's Science Plan Mature Adult 7+ Small & Mini, kurczak - 1,5 kgPozwól swojemu psu cieszyć się życiem – dzięki karmie Hill's Science Plan Mature Adult 7+ Small Mini (kurczak)! Prezentowana... więcejkarma sucha zawiera niezbędną, zbilansowaną kompozycję składników odżywczych o niskiej zawartości tłuszczu i kalorii, o małej ilości soli, z odpowiednią mieszanką witamin i minerałów. W ten sposób możesz pomóc swojemu psu na dłużej zachować siłę. Wyjątkowa mieszanka przeciwutleniac Bitiba.plZłóż skargę | 44 zł |
Seria Hills Science Plan
od 64 zł
sucha karma, 1.5 kg, wiek: kocięta, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na układ odpornościowy, v sostave: tuńczyk, drób, zboża, białka, warzywa, super premium
od 75 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, dla ciężarnych, dla karmiących, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, na kości, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: kurczak, klasa: super premium
od 76 zł
sucha karma, 1.5 kg, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, opieka dentystyczna, na otyłość, v sostave: drób, ryż, zboża, białka, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 140 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, wiek: szczenięta, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, dla ciężarnych, dla karmiących, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, na kości, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: kukurydza, białko jagnięce, gluten kukurydziany, mąka sojowa, ryż mielony, klasa: super premium
od 70 zł
sucha karma, 1.5 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na otyłość, na nerki, v sostave: tuńczyk, drób, zboża, ryż, białka, warzywa, super premium
od 75 zł
sucha karma, 2.5 kg, poroda: średnie, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: ryż, kukurydza, mączka drobiowa i indycza, mączka z glutenu kukurydzianego, klasa: super premium
od 43 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 12 szt., wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na otyłość, v sostave: kurczak, łosoś, ryż, tłuszcze, białko, olej, minerały, super premium
od 233 zł
sucha karma, 14 kg, poroda: średnie, wiek: szczenięta, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, dla karmiących, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, na kości, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: kukurydza, mączka z kurczaka i indyka, tłuszcz zwierzęcy, pulpa buraczana, klasa: super premium
od 70 zł
sucha karma, 1.5 kg, wiek: kocięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: dla sterylizowanych, dla ciężarnych, dla karmiących, na otyłość, na układ odpornościowy, v sostave: kurczak, mączka drobiowa, kukurydza, tłuszcz, pulpa buraczana, minerały, olej rybi, super premium
od 168 zł
sucha karma, 6 kg, poroda: małe, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, v sostave: kurczak, klasa: super premium
od 115 zł
sucha karma, 3 kg, wiek: od 11. r.ż., dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na nerki, v sostave: kurczak, indyk, pszenica, kukurydza, mąka, tłuszcz, ryż, minerały, olej, super premium
od 246 zł
sucha karma, 18 kg, poroda: średnie, wiek: szczenięta, przeznaczenie: na co dzień, dla ciężarnych, dla karmiących, v sostave: kukurydza, mączka z kurczaka i indyka, tłuszcz zwierzęcy, pulpa buraczana, klasa: super premium
od 355 zł
sucha karma, 7 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: jaja 21%, ziemniaki, skrobia, groszek, mączka białkowa z owadów 7%, super premium
od 286 zł
sucha karma, 14 kg, poroda: średnie, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: ryż, kukurydza, mączka drobiowa i indycza, mączka z glutenu kukurydzianego, klasa: super premium
od 150 zł
sucha karma, 3.5 kg, wiek: od 7. r.ż., dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, na otyłość, na nerki, v sostave: drób, zboża, ryż, białka, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 290 zł
sucha karma, 14 kg, poroda: średnie, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: mączka drobiowa, skrobia, ziemniaki, groch, tłuszcz, hydrolizat białka, olej, klasa: super premium
od 115 zł
sucha karma, 3 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na nerki, v sostave: drób, zboża, ryż, białka, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 170 zł
sucha karma, 6 kg, poroda: małe, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, na otyłość, v sostave: kurczak, klasa: super premium
od 43 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 12 szt., wiek: od 6. miesiąca, kocięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: dla sterylizowanych, na otyłość, na nerki, v sostave: kurczak, łosoś, super premium
od 297 zł
sucha karma, 18 kg, poroda: średnie, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, dla ciężarnych, dla karmiących, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: jagnięcina, ryż, zboża, białka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
Modyfikacje Hills SP Mature Small/Mini Adult 7+ Chicken
Ceny na Hills SP Mature Small/Mini Adult 7+ Chicken |
---|---|---|---|---|
Hills SP Mature Small/Mini Adult 7+ Chicken 1.5 kg | od 44 zł | 5 oferty | ||
Hills SP Mature Small/Mini Adult 7+ Chicken 3 kg | od 86 zł | 7 oferty | ||
Hills SP Mature Small/Mini Adult 7+ Chicken 6 kg | od 142 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 45 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: mięso żubra, jagnięcina, bataty, dziczyzna, wołowina, jajka, klasa: super premium
od 43 zł
sucha karma, 2.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, do zębów, na otyłość, na układ odpornościowy, na kości, v sostave: indyk, groszek, ryż, aronia, mniszek lekarski, olej z kurczaka, olej rybny, klasa: super premium
od 60 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na otyłość, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na serce, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: mięso jagnięce, ryż, owoce, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 52 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, na otyłość, hipoalergiczna, na nerki, v sostave: ryż, białka, składniki mineralne, warzywa, witaminy, klasa: super premium
od 33 zł
sucha karma, 2.5 kg, poroda: małe, wiek: dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na otyłość, na układ odpornościowy, v sostave: drób (20%), ryż, zboża, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 57 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, v sostave: tapioka, mięso z kaczki, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 63 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: ryż, mięso łososia, białka, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 65 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, lecznicza, na otyłość, na nerki, v sostave: mięso z kurczaka, zboża, białka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 47 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: jagnięcina (30%), ryż, płatki zbożowe, białka, witaminy, minerały, klasa: premium
od 32 zł
sucha karma, 1 kg, poroda: małe, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, dla sterylizowanych, do zębów, na otyłość, v sostave: kukurydza, tłuszcze i białka zwierzęce, błonnik roślinny, drożdże, klasa: super premium
od 32 zł
sucha karma, 1 kg, poroda: małe, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, dla wybrednych, v sostave: drób, zboża, olej rybny, białka, klasa: super premium
od 42 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, dla wybrednych, v sostave: mięso z kurczaka (65%), groszek (8%), warzywa, jajka, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium