Materac Hilding Anders Lambada 160x200
Zdjęcia 6 | od 3 439 zł Porównaj ceny 3 →Rodzaj:sprężynowy (niezależny) Twardość:średnio twardy (H3) Wysokość:24 cm |
Modyfikacje Hilding Anders Lambada 1
Dane techniczne
Hilding Anders Lambada 160x200 |
|
Jak prawidłowo dbać o materac ortopedycznyZasady i zalecenia, które pomogą przedłużyć żywotność materaca i zachować jego właściwości ortopedyczne
Jak wybrać materac: ważne cechy i przydatne zaleceniaZalecenia dotyczące wyboru materaca ortopedycznego, aby nie tylko nie zaszkodzić zdrowiu i snowi, ale także je poprawić
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Hilding Anders 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Hilding Anders.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Gdzie kupić Hilding Anders Lambada 160x200
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Hilding Materac Sprężynowy Lambada Probiotex 160X200 | 3 439 zł |
Materac LAMBADA HILDING kieszeniowy : Rozmiar - 160x200, Pokrowce Hilding | 3 439 zł |
Hilding Materac Lambada Hilding 160/200 cm Probiotex | 3 439 zł |
Zamknij
Polecamy