Monitor Hikvision DS-D5022FN 22 "
Hikvision DS-D5022FN 22 "
Przekątna:22 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:czas reakcji 13 ms
Częstotliwość:60 Hz
Kontrast:3 000:1
Jasność:250 cd/m²
Złącza:VGA, HDMI
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Hikvision DS-D5022FN 22 "
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Hikvision Monitor DS-D5022FN00 21.5 cala UPHIK021XS00003 | 343 zł |
Hikvision Monitor DS-D5022FN00 21.5 cala 128493 | 359 zł |
Monitor Hikvision DS-D5022FN00 | 362 zł |
Hikvision Monitor DS-D5022FN00 21.5 cala 128493 | 343 zł |
Monitor HIKVISION DS-D5022FN00 | 336 zł |
pokaż 3 oferty
Modyfikacje Hikvision DS-D5022FN
Ceny na Hikvision DS-D5022FN |
---|---|---|---|---|
Hikvision DS-D5022FN 22 " | od 336 zł | 8 oferty | ||
Hikvision DS-D5024FN 24 " | od 436 zł | 11 oferty | ||
Hikvision DS-D5027FN 27 " | od 586 zł | 7 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →