Kamera do monitoringu Hikvision DS-2CD1643G0-IZ(C)
Zdjęcia 13 |
Hikvision DS-2CD1643G0-IZ(C) |
|
Jak wybrać kamerę do monitoringuPodstawowe kryteria wyboru kamer do domu, biura, sklepu, magazynu itp.
Oznaczenia kamer monitoringu HikvisionW tym artykule skupimy się na rozszyfrowaniu „nazw” kamer monitoringu Hikvision.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Hikvision 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Hikvision.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Hikvision DS-2CD1643G0-IZ(C)
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Hikvision DS-2CD1643G0-IZ28-12 MM C DS-2CD1643G0-IZ28-12MMC | 849 zł |
Tubowa Hikvision DS-2CD1643G0-IZ(2.8 -12mm)(C) NET-MON-HIK-034 | 683 zł |
KAMERA IP HIKVISION DS-2CD1643G0-IZ (C) | 819 zł |
HIKVISION DS-2CD1643G0-IZ | 699 zł |
Kamera Ip Ds-2Cd1643G0-Iz(2.8-12Mm)(C) - 4 Mpx Hikvision | 635 zł |
pokaż 8 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →