Materac dmuchany High Peak Cross-Beam Double
High Peak Cross-Beam Double |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog High Peak 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele High Peak.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup High Peak Cross-Beam Double
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
High Peak Podwójne bardzo długie łóżko dmuchane unisex z wbudowaną pompką | 240 zł |
HIGH PEAK Łóżko powietrzne "Cross Beam extra long", ze zintegrowaną pompką | 240 zł |
Materac welurowy z wbudowaną pompką Cross-Beam Double Extra Long szaro-nie | 439 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →