Czajnik elektryczny Hendi 209998 2000 W 4.2 l stal nierdzewna
Hendi 209998 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Hendi 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Hendi.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Hendi 209998 2000 W 4.2 l stal nierdzewna
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
HENDI Czajnik elektryczny bezprzewodowy 42 l 2000 W 209998 | 200 zł |
Czajnik Hendi 209998 Srebrny | 220 zł |
Czajnik elektryczny HENDI 209998 | 218 zł |
Czajnik elektryczny bezprzewodowy ze stali nierdzewnej 4.2L Hendi 209998 | 229 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →