Pompa ciepła Heiko THERMAL PLUS 12 11 kW
Heiko THERMAL PLUS 12 11 kW |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Heiko 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Heiko.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Heiko THERMAL PLUS 12 11 kW
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pompa ciepła Heiko Thermal Plus 12 HEI00070 | 18 999 zł |
Pompa ciepła powietrzno-wodna THERMAL PLUS 12 HEIKO | 31 996 zł |
Pompa ciepła Heiko Thermal Plus 12 HEI00070 | 18 999 zł |
Modyfikacje Heiko THERMAL PLUS 12
Ceny na Heiko THERMAL PLUS 12 |
---|---|---|---|---|
Heiko THERMAL PLUS 6 6 kW | od 16 999 zł | 2 oferty | ||
Heiko THERMAL PLUS 9 9 kW | od 17 000 zł | 3 oferty | ||
Heiko THERMAL PLUS 12 11 kW | od 18 999 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →