Narty Head V-Shape V4 156 2023 /2024 (31527301-156)
Head V-Shape V4 156 (2023/2024) |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Head V-Shape V4 156 (2023/2024)
Ceny na Head V-Shape V4 156 (2023/2024) |
---|---|---|---|---|
Head V-Shape V4 156 2023 /2024 | od 2 079 zł | 2 oferty | ||
Head V-Shape V4 163 2023 /2024 | od 2 079 zł | 3 oferty | ||
Head V-Shape V4 170 2023 /2024 | od 1 599 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →