Mikrofon Havit HV-H207D
Zdjęcia 6 |
Havit HV-H207D |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Havit 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Havit.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Havit HV-H207D
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Mikrofon Havit HAVIT mikrofon komputerowy H207D przewodowy jack 3,5mm czar | 25 zł |
HAVIT mikrofon komputerowy H207D przewodowy jack 3,5mm czarny | 24 zł |
Mikrofon Gamingowy Havit H207d | 24 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →