Soundbar Harman Kardon Citation MultiBeam 1100
Wideo 5Zdjęcia 10 |
Harman Kardon Citation MultiBeam 1100 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Harman Kardon 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Harman Kardon.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Harman Kardon Citation MultiBeam 1100
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Soundbar HARMAN KARDON Citation Multibeam 1100 Czarny | 4 199 zł |
Soundbar HARMAN KARDON Citation Multibeam 1100 Czarny CITATIONMB1100BLK | 4 199 zł |
Harman Kardon Citation Multibeam 1110 Inteligentna Kolumna Soundbar Z Dolb | 4 300 zł |
Citation Multibeam 1100 Czarny | 4 199 zł |
pokaż 6 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →