Opona ciężarowa Hankook Smart Flex DH31 315/80 R22.5 156L
Wybierz rozmiar opony ciężarowej
Hankook Smart Flex DH31 315/80 R22.5 156L 315/70 R22.5 " 154 L 315/80 R22.5 " 156 L |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Hankook 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Hankook.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Hankook Smart Flex DH31 315/80 R22.5 156L
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Hankook DH31 (315/80 R22.5 156/150L) 3002061 | 3 326 zł |
Opona Hankook 315/80R22.5 DH31 156/150 L M+S, 3PMSF /napęd - opony ciężaro | 2 359 zł |
Opona Hankook 315/80R22.5 DH31 156/150 L M+S - opony ciężarowe 3002332 | 2 385 zł |
Modyfikacje Hankook Smart Flex DH31 315/80 R22.5 156L
Ceny na Hankook Smart Flex DH31 315/80 R22.5 156L |
---|---|---|---|---|
Hankook Smart Flex DH31 315/70 R22.5 154L | od 2 337 zł | 2 oferty | ||
Hankook Smart Flex DH31 315/80 R22.5 156L | od 2 359 zł | 3 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →