Rower stacjonarny Hammer Cardio Motion BT
Zdjęcia 12 |
Hammer Cardio Motion BT |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Hammer Cardio Motion BT
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Rower treningowy HAMMER CARDIO MOTION BT | 3 299 zł |
Rower magnetyczny HAMMER Cardio Motion BT | Bezpłatny transport | Raty | 3 299 zł |
Rower magnetyczny HAMMER Cardio Motion BT | Bezpłatny transport | 3 299 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →