Statyw Hama Traveller Pro 106 2D (00004631)
Zdjęcia 10 |
Hama Traveller Pro 106 2D |
|
W zestawie uchwyt do smartfona i adapter do kamer sportowych GoPro.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Hama 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Hama.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Hama Traveller Pro 106 2D
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Hama statyw na telefon aparat kamerę GoPro selfie stick 3w1 tripod z rączk | 164 zł |
HAMA Statyw HAMA Traveller 106 2D Czarny | 219 zł |
Hama Statyw foto smartfon Traveller PRO 106-2D AFHAMS000004631 | 168 zł |
Statyw HAMA Traveller Pro | 164 zł |
Hama Statyw foto smartfon Traveller PRO 106-2D 52054 | 184 zł |
pokaż 7 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →