Drabina Hailo 4443-701 60 cm (D60)
Zdjęcia 7 |
Hailo 4443-701 40 cm60 cm |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Hailo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Hailo.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Hailo 4443-701 60 cm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Hailo L90 Step-ke dwustopniowa aluminiowa stopka składana z blokadą składa | 536 zł |
Hailo Drabina wolnostojąca dwustronna aluminiowa 3 stopniowa (L90 Step-ke) | 492 zł |
Hailo Składana drabina L90 Step-ke, 2 x 3 stopnie, 60 cm, 4443-701 | 513 zł |
Składana drabina L90 Step-ke, 2 x 3 stopnie, 60 cm, 4443-701 Lumarko | 778 zł |
Modyfikacje Hailo 4443-701
Ceny na Hailo 4443-701 |
---|---|---|---|---|
Hailo 4442-701 40 cm | od 384 zł | 2 oferty | ||
Hailo 4443-701 60 cm | od 492 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →