Lodówka Haier HTW-5618DNMG stal nierdzewna
Zdjęcia 11 |
Haier HTW-5618DNMG stal nierdzewna grafit stal nierdzewna |
|
Program edukacyjny na temat technologii No Frost: zasada działania, komponenty, zalety i wadyDowiedz się, jak działa technologia No Frost i czym różni się od innych systemów chłodzenia
Czym różni się tania lodówka od drogiejDlaczego zaawansowana lodówka kosztuje więcej niż zwykła lodówka?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Haier 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Haier.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Haier HTW-5618DNMG stal nierdzewna
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
HAIER Lodówka HAIER HTW5618DNMG 185cm Srebrny Total No Frost Humidity Zone | 3 349 zł |
Haier HTW5618DNMG Pełny No Frost 185cm Szuflada z kontrolą wilgotności Ino | 3 349 zł |
Haier HTW5618DNMG Pełny No Frost 185cm Szuflada z kontrolą wilgotności Ino | 3 349 zł |
Modyfikacje Haier HTW-5618DNMG
Ceny na Haier HTW-5618DNMG |
---|---|---|---|---|
Haier HTW-5618DNPT grafit | od 3 199 zł | 2 oferty | ||
Haier HTW-5618DNMG stal nierdzewna | od 3 349 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →