Lodówka Haier HSR-5918DIPB czarny
Zdjęcia 21 |
Haier HSR-5918DIPB czarny czarny stal nierdzewna |
|
Program edukacyjny na temat technologii No Frost: zasada działania, komponenty, zalety i wadyDowiedz się, jak działa technologia No Frost i czym różni się od innych systemów chłodzenia
Czym różni się tania lodówka od drogiejDlaczego zaawansowana lodówka kosztuje więcej niż zwykła lodówka?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Haier 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Haier.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Haier HSR-5918DIPB czarny
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Lodówka HAIER HSR5918DIPB Side by Side 177.5cm Kostkarka Dystrybutor wody | 5 600 zł |
Lodówka HAIER HSR5918DIPB Side by Side 177.5cm Kostkarka Dystrybutor wody | 5 600 zł |
Modyfikacje Haier HSR-5918DIPB
Ceny na Haier HSR-5918DIPB |
---|---|---|---|---|
Haier HSR-5918DIPB czarny | od 5 600 zł | 3 oferty | ||
Haier HSR-5918DIMP stal nierdzewna | od 5 500 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →