Lodówka Haier HB-26FSSAAA stal nierdzewna
Zdjęcia 15 |
Haier HB-26FSSAAA stal nierdzewna grafit stal nierdzewna |
|
Kontrola temperatury w strefie świeżości.
Program edukacyjny na temat technologii No Frost: zasada działania, komponenty, zalety i wadyDowiedz się, jak działa technologia No Frost i czym różni się od innych systemów chłodzenia
Czym różni się tania lodówka od drogiejDlaczego zaawansowana lodówka kosztuje więcej niż zwykła lodówka?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Haier 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Haier.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Haier HB-26FSSAAA stal nierdzewna
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
HAIER Lodówka HAIER HB26FSSAAA Tytan | 10 499 zł |
Haier HB26FSSAAA Pełny No Frost 190cm Kostkarka Srebrny | 10 499 zł |
Haier HB26FSSAAA Pełny No Frost 190cm Kostkarka Srebrny | 10 499 zł |
Modyfikacje Haier HB-26FSSAAA
Ceny na Haier HB-26FSSAAA |
---|---|---|---|---|
Haier HB-26FSNAAA grafit | od 12 000 zł | 6 oferty | ||
Haier HB-26FSSAAA stal nierdzewna | od 10 499 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →