Czajnik elektryczny Haden Heritage 206565 3000 W czarny
Zdjęcia 36 |
Haden Heritage 206565 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Haden 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Haden.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Haden Heritage 206565 3000 W czarny
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Haden Heritage czarny i miedziany czajnik bezprzewodowy - tradycyjny czajn | 732 zł |
HADEN Czajnik Heritage 1.7l czarno-miedziany HKHADCZ20656500 | 444 zł |
Czajnik Haden Heritage HAD209184 Czarno-miedziany | 449 zł |
Haden Heritage HAD209184 czarno-miedziany AGDM-CZAJ-HADN-006 | 431 zł |
HADEN Czajnik Heritage 1.7l czarno-miedziany HKHADCZ20656500 | 461 zł |
pokaż 7 ofert
Modyfikacje Haden Heritage 206565
Ceny na Haden Heritage 206565 |
---|---|---|---|---|
Haden Heritage 203939 3000 W biały | od 689 zł | 1 oferta | ||
Haden Heritage 206565 3000 W czarny | od 429 zł | 12 oferty | ||
Haden Heritage 206954 3000 W różowy | od 425 zł | 7 oferty | ||
Haden Heritage 203922 3000 W turkusowy | od 386 zł | 11 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →