Stabilizator obrazu Gudsen Moza Air 2S
Wideo 21Zdjęcia 12 |
Gudsen Moza Air 2S podstawowyProfessional Kit |
|
Sterowanie kamerą i powtarzanie ruchu smartfona. Śledzenie obiektu wybranego na smartfonie. Możliwość blokady 3 osi.
Pod platformą na kamerę znajduje się złącze zasilania dla dodatkowych akcesoriów. Otwory 1/4 cala na spodzie i z przodu steadicamu na dodatkowe akcesoria lub statyw. Może być opcjonalnie wyposażony w Follow Focus.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Gudsen 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Gudsen.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Gudsen Moza Air 2S
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Moza Air 2S MAG01 | 1 818 zł |
Gimbal ręczny MOZA Air 2S | 1 399 zł |
GUDSEN Gimbal do aparatu MOZA Air 2S | 1 583 zł |
Gimbal ręczny MOZA Air 2S | 1 399 zł |
Gimbal Gudsen Gimbal do aparatu MOZA Air 2S | 1 555 zł |
Gimbal Do Aparatu Moza Air 2S | 1 819 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Gudsen Moza Air 2S
Ceny na Gudsen Moza Air 2S |
---|---|---|---|---|
Gudsen Moza Air 2S | od 1 399 zł | 8 oferty | ||
Gudsen Moza Air 2S Professional Kit | od 1 850 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →