Opona letnia GT Radial Maxmiler Pro 215/65 R16C 109T
Zdjęcia 7 |
Wybierz rozmiar opony
GT Radial Maxmiler Pro 215/65 R16C 109T 215/65 R16 109 T |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog GT Radial 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele GT Radial.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup GT Radial Maxmiler Pro 215/65 R16C 109T
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
GT Radial Maxmiler Pro (215/65 R16 109/107T) 100A4530 | 468 zł |
GT Radial Maxmiler Pro (215/65 R16 109/107T) 100A2830 | 617 zł |
GT Radial Maxmiler Pro (215/65 R16 109/107T) | 965 zł |
Modyfikacje GT Radial Maxmiler Pro 215/65 R16C 109T
Ceny na GT Radial Maxmiler Pro 215/65 R16C 109T |
---|---|---|---|---|
GT Radial Maxmiler Pro 215/65 R16C 109T | od 468 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →