Akumulator motocyklowy GS Yuasa Maintenance Free YTR4A-BS
297 zł
Porównaj ceny 1 →Przeznaczenie: do motocykli
Modyfikacje GS Yuasa Maintenance Free 20
Dane techniczne
GS Yuasa YTR4A-BS
Typ
rozruchowy Przeznaczenie
do motocykli Obsługa
bezobsługowy Standard
europejski Rodzaj
antymonowe (Sb-Sb) Klemy
wkręcane (motocykle) Umiejscowienie klem
boczne Biegunowość
P+ Napięcie
12 V Pojemność
2 Ah Prąd rozruchowy EN
115 А Wymiary (DxSxW)
114x49x89 mm Data dodania do E-Katalog
wrzesień 2016
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem
zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog GS Yuasa 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele GS Yuasa.
Gdzie kupić GS Yuasa Maintenance Free YTR4A-BS
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Yuasa Ytr4a-bs 2.4 Ah Battery 12v Posrebrzany 2077A 297 zł
Zamknij
Wideo recenzje
Aki Konvensional VS Aki Maintenance Free - #YuasaTrivia Episode 2
14 stycznia 2022 1 197 przegląd
YUASA Battery | Maintenance Free | Fully Sealed | Unboxing
12 maja 2020 812 przegląd
YUASA Maintenance FREE Battery 101 Sealed Lead Acid SLA Absorbed Glass Matt AGM
15 lutego 2019 6 741 przegląd
Polecamy
od 208 zł do samochodów osobowych, 40 - 95 Ah, 12 V, 330 - 830 А
od 157 zł do samochodów osobowych, 100 Ah, 12 V, 800 А
od 356 zł do samochodów osobowych, 45 - 95 Ah, 12 V, 300 - 800 А
od 1 232 zł do ciężarówek (autobusów), 185 Ah, 12 V, 1150 А
od 1 692 zł do ciężarówek (autobusów), 75 Ah, 12 V, 975 А
od 382 zł do samochodów osobowych, 52 - 110 Ah, 12 V, 520 - 920 А
od 100 zł do motocykli, 3 - 28 Ah, 12 V, 32 - 250 А
od 114 zł do motocykli, 3 - 12 Ah, 12 V, 50 - 210 А
od 668 zł do samochodów osobowych, 63 - 110 Ah, 12 V, 600 - 850 А
od 463 zł do samochodów osobowych, 62 - 90 Ah, 12 V, 600 - 800 А
od 245 zł do samochodów osobowych, 40 - 90 Ah, 12 V, 300 - 720 А
Dynamika cen dla GS Yuasa Maintenance Free YTR4A-BS