Mikser Grundig HM 5040 czarny
Grundig HM 5040 2020 roktryb turbo |
|
Blender ręczny czy stacjonarny – czym się różnią i który jest lepszy?Do jakich zadań lepiej kupić blender stacjonarny, a do jakich – blender ręczny?
Jak wybrać mikser?Główne parametry, które pomogą Ci wybrać mikser do Twoich zadań
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Grundig 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Grundig.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Grundig HM 5040 czarny
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Grundig HM 5040 mikser ręczny klasy premium 300 W czarno-srebrny | 152 zł |
Grundig Mikser r?czny BLACK LINE HM 5040 - 300 W | 139 zł |
Mikser Grundig HM 5040 | 154 zł |
Mikser ręczny 300W Robot kuchenny Grundig HM5040 | 169 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →