Pompa hydroforowa i sanitarna Grundfos Scala2 3-45
Wideo 12Zdjęcia 4 |
Grundfos Scala2 3-45 |
|
Przeznaczony do pracy w instalacjach wodociągowych domów prywatnych o wysokości do 3 pięter, z maksymalnie 8 punktami poboru wody.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Grundfos 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Grundfos.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Grundfos Scala2 3-45
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Grundfos Gru Grupo prvion Scala2 1x230V 98562862 | 2 399 zł |
Grundfos Pompa hydroforowa SCALA2 (98562862) | 2 304 zł |
Pompa hydroforowa SCALA2 3-45 /98562862/ | 2 650 zł |
Grundfos Urządzenie Hydroforowe SCALA2 1x230 V 98562862 | 2 090 zł |
Wideo recenzje
Zaawansowane funkcje i możliwości pompy hydroforowej i sanitarnej Grundfos Scala2 3-45:
- Maksymalna temperatura otoczenia - 55 °C
PolecamyPorównaj w tabeli →