Ładowarka do akumulatorów Green Cell VitalCharger + 4xAA 2000 mAh
Wideo 1Zdjęcia 9 |
Green Cell VitalCharger + 4xAA 2000 mAh |
|
Wersja podstawowa bez baterii w zestawie: Green Cell VitalCharger. Wersje z zestawem akumulatorów: Green Cell VitalCharger + 4xAAA 800 mAh oraz Green Cell VitalCharger + 2xAA 2000 mAh + 2xAAA 800 mAh
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Green Cell 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Green Cell.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Green Cell VitalCharger + 4xAA 2000 mAh
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Ładowarka GREEN CELL VitalCharger | 60 zł |
Ładowarka GREEN CELL VitalCharger GRSETGC01 | 60 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Green Cell VitalCharger + 4xAA 2000 mAh
Ceny na Green Cell VitalCharger + 4xAA 2000 mAh |
---|---|---|---|---|
Green Cell VitalCharger + 2xAA 2000 mAh + 2xAAA 800 mAh | od 67 zł | 1 oferta | ||
Green Cell VitalCharger + 4xAA 2000 mAh | od 60 zł | 3 oferty | ||
Green Cell VitalCharger + 4xAAA 800 mAh | od 65 zł | 4 oferty | ||
Green Cell VitalCharger | od 35 zł | 20 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →