Mata turystyczna Grand Canyon Hancock 5.0 XW
Zdjęcia 13 |
Grand Canyon Hancock 5.0 XW x76 cmx130 cm |
|
Strefowa perforacja wypełnienia w kierunku poziomym pozwala na redukcję wagi bez utraty właściwości termoizolacyjnych. Dwa zawory zapewniają szybką inflację i deflację.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Grand Canyon 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Grand Canyon.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Grand Canyon Hancock 5.0 XW
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Grand Canyon Unisex mata Hancock 5 dla dorosłych Botanical Garden XW 15148 | 335 zł |
Grand Canyon Hancock 5.0 Xw Mat Zielony 198 x 76 x 5 cm | 289 zł |
Grand Canyon Hancock 5.0 Xw Mat Czerwony 198 x 76 x 5 cm | 286 zł |
Modyfikacje Grand Canyon Hancock 5.0 XW
Ceny na Grand Canyon Hancock 5.0 XW |
---|---|---|---|---|
Grand Canyon Hancock 5.0 XW | od 286 zł | 3 oferty | ||
Grand Canyon Hancock 5.0 Double | od 480 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →