Robot kuchenny Gotie GBW-1000S stal nierdzewna
Zdjęcia 13 |
Gotie GBW-1000S stal nierdzewna 2022 rok czarny stal nierdzewna |
|
Duża misa główna o pojemności 3,9 l. Mikser. Duża liczba przystawek. Moc 1250 W.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Gotie 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Gotie.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Gotie GBW-1000S stal nierdzewna
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Rozdrabniacz GOTIE GBW-1000S | 293 zł |
Rozdrabniacz GOTIE GBW-1000S | 293 zł |
Modyfikacje Gotie GBW-1000S
Ceny na Gotie GBW-1000S |
---|---|---|---|---|
Gotie GBW-1000C czarny | od 279 zł | 6 oferty | ||
Gotie GBW-1000S stal nierdzewna | od 293 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →