Młynek do kawy Gorenje SMK 150E
Zdjęcia 4 |
Gorenje SMK 150E |
|
Sztuka mielenia: jak znaleźć odpowiedni stopień mielenia kawyZastanówmy się, które ustawienia mielenia ziaren są odpowiednie dla różnych metod parzenia kawy
Elektryczny czy ręczny, żarna czy ostrza: co musisz wiedzieć o młynkach do kawy, aby uzyskać najlepiej zmielone ziarnaKrótki przewodnik po rodzajach nowoczesnych młynków do kawy
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Gorenje 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Gorenje.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Gorenje SMK 150E
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Młynek do kawy Gorenje SMK150B | 102 zł |
GORENJE SMK150E 3838782069109 | 110 zł |
Młynek do kawy Gorenje SMK150E | 87 zł |
Młynek do kawy GORENJE SMK150E | 73 zł |
Gorenje Młynek do kawy SMK150E 150 W, Pojemność ziarna kawy 60 g, Wyłączni | 83 zł |
Młynek do kawy Gorenje SMK150E | 77 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →