Kostkarka do lodu Gorenje IMD 1200 W (738301)
Zdjęcia 6 |
Gorenje IMD 1200 W 2021 rok |
|
Przenośna kostkarka do lodu Gorenje to wysoce wyspecjalizowane urządzenie do wytwarzania lodu spożywczego i chłodzenia napojów. Model jest w stanie zainteresować zarówno miłośników domowych koktajli, jak i właścicieli barów, kawiarni i innych lokali gastronomicznych. Główne cechy wydajnościowe urządzenia to wydajność do 12 kg dziennie, przy czym jeden cykl gotowania trwa tylko 9 minut.
Generator Gorenje IMD 1200 W wytwarza lód o dużych rozmiarach (25 na 32 mm) w postaci wydrążonego naparstka. Stwierdza się, że nawet jedna taka kostka wystarczy do schłodzenia porcji napoju. Przed rozpoczęciem pracy wystarczy napełnić zbiornik wodą o pojemności 1,8 litra. Następnie wystarczy włączyć urządzenie przyciskami sterującymi i rozpocznie się proces generowania leadów. Istnieje również wyraźna wskazówka, która poinformuje Cię, kiedy płyn w pojemniku się skończył lub pojemnik na lód jest pełny. Na szczególną uwagę zasługuje również funkcja samooczyszczania, której cykl wynosi 6 minut. Model posiada wygodny uchwyt do przenoszenia, a dodatkowo w zestawie z dostawą znajduje się praktyczna szpatułka (nie trzeba brać kostek w ręce).
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Gorenje 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Gorenje.
Kup Gorenje IMD 1200 W
Kostkarka do lodu Gorenje IMD1200W | 699 zł |
Kostkarka do lodu Gorenje Kostkarka do lodu Gorenje IMD1200W | 785 zł |
Kostkarka do lodu GORENJE IMD1200W | 699 zł |